Архієреї освятили новозбудований храм

29 квітня 2023 року було освячено новозбудований храм. Велике освячення храму звершили - Високопреосвященнійший митрополит Львівський Макарій Малетич та керуючий Рівненсько-Волинською єпархією Преосвященнійший єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл Кризина у співслужінні з духовенством Рівненсько-Волинської, Волинської та Рівненської єпархій ПЦУ.

Подарунок храмові

17 лютого 2022 року Преосвященнійший єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, керуючий Рівненсько-Волинською єпархією УПЦ (ПЦУ) подарував храму вмч. Дмитрія Солунського м. Луцька Волинської обл. часточку мощей прп. Мойсея Угрина Києво-Печерського.

Молитва під час пошесті згубної (епідемії)

17 березня 2020 року відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

Синод закликав єпископат, духовенство і паству з уважністю та розумінням поставитися до рекомендацій, рішень та заходів з боку держави і органів місцевого самоврядування й охорони здоров‘я у зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу та захворювання COVID-19.

З цього приводу було затверджено відповідні Практичні настанови та загальний текст молитви у час згубної пошесті.

Архієрей очолив храмове святкування

8 листопада 2019 року, у день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, Преосвященнійший єпископ Гавриїл, керуючий Рівненсько-Волинською єпархією очолив храмове святкування на парафії на честь цього великого угодника Божого у м. Луцьку.

Преосвященнійший владика рукопоклав у сан диякона випускника Львівської духовної семінарії Валентина Гаїнського

17 червня 2019 року, на другий день Святої Пятидесятниці – день Святого Духа, Преосвященнійший єпископ Гавриїл очолив храмові торжества парафії на честь Святого Духа с. Великий Омеляник Луцького р-ну Волинської обл. (Волинський деканат єпархії).

Святкування престольного свята

8 листопада 2018 року керуючий Рівненсько-Волинською єпархією єпископ Гавриїл очолив святкування престольного свята на парафії на честь вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк.

В м.Києві молитовно відзначили святкування 1030-річчя Хрещення Руси-України

24 липня 2018 року, з нагоди відзначення 120 років від дня народження та 25 років від дня упокоєння Першого Патріарха України Мстислава (Скрипника), а також 1030-річчя Хрещення Руси-України, Блаженніший Макарій Митрополит Київський і всієї України Предстоятель УАПЦ очолив святкову Божественну Літургію у підніжжі Кафедрального Собору святого Апостола Андрія Первозванного Української Автокефальної Православної Церкви.

Перше в Луцьку міжконфесійне свято Біблії

Цей захід відбувся 24 серпня 2017 року, в День Незалежності, за почином видавничого відділу Волинської єпархії УПЦ КП «Ключі», який благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, під егідою Українського біблійного товариства (УБТ).

Першосвятительські відвідини парафії вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк

12 серпня 2017 р.Б., в день пам’яті Апп. із 70: Сили, Силуана, Крискента, Епенета, Андроніка, Мч. Іоана Воїна, Блаженніший Макарій митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, перебуваючи з Першосвятительським візитом на теренах Рівненсько-Волинської єпархії, відвідав релігійну громаду парафії вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк, з нагоди 10-літнього ювілею заснування парафії.