Першосвятительські відвідини парафії вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк

12 серпня 2017 р.Б., в день пам’яті Апп. із 70: Сили, Силуана, Крискента, Епенета, Андроніка, Мч. Іоана Воїна, Блаженніший Макарій митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, перебуваючи з Першосвятительським візитом на теренах Рівненсько-Волинської єпархії, відвідав релігійну громаду парафії вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк, з нагоди 10-літнього ювілею заснування парафії.

На церковному подвір’ї митрополита Макарія зустрічали маленькі парафіяни, які припіднесли Владиці коровай і квіти. Вітальним словом Першосвятителя в притворі храму зустрів настоятель протоієрей Олександр Королюк, який і запросив Блаженнішого митрополита Макарія очолити в даному храмі Божественну Літургію, піднести свої Архіпастирські молитви за мир в нашій країні, за парафіян, будівничих та жертводавців парафії.

За Божественною Літургією Його Блаженству співслужили: секретар Рівненсько-Волинської єпархії митрофорний протоієрей Володимир Садовський, Волинський благочинний митрофорний протоієрей Павло Краєвський, настоятель храму протоієрей Олександр Королюк та духовенство Волинського благочиння.

Під час малого входу митрополит Макарій нагородив правом носіння митри настоятеля даної парафії о. Олександра Королюка.

Наприкінці Літургії Предстоятель УАПЦ, висловлюючи вдячність настоятелю та парафіянам даної парафії за старання у будівництві нової величавої церкви і побажав якнайшвидше завершити дане будівництво. З нагоди 10-ліття заснування парафії Владика Макарій нагородив Благословенними Грамотами парафіяльну управу та активних жертводавців парафії.

У свою чергу, зі словом подяки за відвідини парафії і звершене богослужіння на адресу Предстоятеля звернувся настоятель храму.

Блаженніший Владика нагородив медаллю "Пресвятої Богородиці" щиру патріотку та волонтера Сидун Світлану Михайлівну, педагога недільної школи при Свято – Духівському храмі у с. Великий Омеляник. Від початку бойових дій у зоні АТО п. Світлана разом із вихованцями недільної школи та їх батьками, іншими людьми доброї волі зоорганізувала 19 мікроавтобусів гуманітарної допомоги, понад десяток маскувальних сіток і багато інших речей, які вкрай необхідні в зоні АТО.

Святкування завершилось помазанням вірних освяченим єлеєм та уставним многоліттям.

джерело: http://church.net.ua