Новини

Преосвященнійший владика рукопоклав у сан диякона випускника Львівської духовної семінарії Валентина Гаїнського

17 червня 2019 року, на другий день Святої Пятидесятниці – день Святого Духа, Преосвященнійший єпископ Гавриїл очолив храмові торжества парафії на честь Святого Духа с. Великий Омеляник Луцького р-ну Волинської обл. (Волинський деканат єпархії). Архієрею співслужили за Божественною літургією – митр. прот. Володимир Садовський (почесний секретар єпархіального Управління), митр. прот. Павло Краєвський (настоятель храму, секретар єпархіального Управління та декан Волинського деканату) й собор священнослужителів. За Літургією Преосвященнійший владика рукопоклав у сан диякона випускника Львівської духовної семінарії ім. ап. Іоана Богослова Валентина Гаїнського.